Ook het tweede Kids event een succes: Alphense leerlingen in actie tijdens het NK

Op vrijdag 14 december kwamen ruim 500 Alphense leerlingen tennissen. De leerlingen deden mee aan clinics en leuke tennisspellen onder leiding van maar liefst 27 vrijwilligers. Ook Ace en Love waren weer van de partij om er een gezellige ochtend van te maken.

Dit tweede Kids event deze week was een mooie afsluiting van het scholenproject. In de afgelopen periode kwamen veel basisschoolleerlingen bij Nieuwe Sloot over de vloer, om clinics te krijgen van buurtsportcoach Gerben en trainers van ATC TEAN en TV Nieuwe Sloot.

Vrijdagochtend kwamen negentien klassen vanuit elf verschillende scholen op het evenement af. De kids konden na de clinics nog even een kijkje nemen op de tribune, waar op dat moment de kwartfinales aan de gang waren.