NK tennisquiz

Op zaterdagmiddag vanaf 16:00 uur vindt de eerste editie van de NK Tennisquiz plaats. Een unieke quiz waar jij samen met jouw competitieteam, vrienden, broers/ zussen of jouw ouders jullie kennis over tennis kunnen testen. Onder het genot van een drankje speel je mee en wie weet gaat jouw team er met de prijzen van door. De ticket voor de NK Tennisquiz geeft toegang tot de quiz, de wedstrijden van de NK en op vertoon van je ticket aan de bar krijg je een gratis drankje.

Stel je team samen en meld je snel aan.

Nieuws & Agenda

Tim van Rijthoven en Quirine Lemoine winnaars NK Tennis

Tim van Rijthoven en Quirine Lemoine hebben vandaag tijdens de finales van de NK Tennis […]

Lees meer
Diede de Groot wordt ambassadeur van rolstoeltennis voor de KNLTB

Meervoudig Grand Slam-winnares en Nederlands kampioen Diede de Groot wordt komend jaar ambassadeur van rolstoeltennis […]

Lees meer

Sponsoren