NK Tennis opnieuw bij Nieuwe Sloot

Van 14 tot en met 22 december 2019 vindt bij Tenniscentrum Nieuwe Sloot in Alphen aan den Rijn de NK Tennis plaats. Op zaterdag 14 en zondag 15 december worden kwalificaties gespeeld en op maandag 16 december begint het hoofdtoernooi. De titels in het enkelspel gingen afgelopen jaar naar Scott Griekspoor, Lesley Kerkhove, Maikel Scheffers en Diede de Groot.

De Nederlandse Loterij NK Tennis is het evenement waar de Nederlandse tennistop het jaar afsluit. Dit toernooi is tevens het decor voor de titelstrijd om het nationale kampioenschap in zowel het enkel- als dubbelspel, inclusief het rolstoeltennis.

Nederlands kampioenen 2018

Heren enkelspel: Scott Griekspoor

Dames enkelspel: Lesley Kerkhove

Heren enkelspel rolstoeltennis: Maikel Scheffers

Dames enkelspel rolstoeltennis: Diede de Groot

Heren dubbelspel: Sander Arends en Matwe Middelkoop

Dames dubbelspel: Lesley Herkhove en Demi Schuurs

Heren dubbelspel rolstoeltennis: Maikel Scheffers en Ruben Spaargaren

Dames dubbelspel rolstoeltennis: Marjolein Buis en Diede de Groot

Historie

Bekijk hier wie de winnaars zijn van de voorgaande edities.