NK Tennis 2018 feestelijk afgetrapt

Alphen aan den Rijn is officieel klaar voor het NK Tennis. Op zaterdagavond 8 december werd het NK door meer dan 80 sportliefhebbers op feestelijke wijze afgetrapt, tijdens het all-inclusive openingsfeest. Nadat de halve finales van de play-offs van padel waren afgelopen, was het voor de feestgangers tijd om de indoor padelbaan op te gaan. Ook kwamen ludieke onderdelen als Glow in the Dark tennis, interactiveSquash en knotshockey aan bod, wat hilarische momenten opleverde.

Iedereen bleek hartstikke fanatiek, niet alleen óp de baan. Na een douche was iedereen weer fris en fruitig, dus konden de voetjes van de vloer met DJ Sebastos. Terwijl de party-people onbeperkt drankjes aan de bar konden halen, werd er ook rondgegaan met fingerfood. Kortom; het werd een zeer geslaagde avond, gevuld met sport, hapjes, drankjes en dansjes… Het NK Tennis kan beginnen!