Healthcity Hoenderdaal Landskampioen Padel Najaar 2018

Na een spannend en druk bezocht padelweekend, mag Healthcity Hoenderdaal zich kampioen van de najaarscompetitie in de landelijke topklasse noemen. Nadat de mannen uit Hoenderdaal op zaterdag 8 december het Alphense thuisteam Rekre Sport Padel versloegen, moest ook Tilburg SIUX er zondag in de finale aan geloven. Tilburg won de dag daarvoor van halve finalist Adidas Padel Neckslag. In de finale werd het 3-1 in het voordeel van Healthcity Hoenderdaal, die de felbegeerde trofee mee naar huis mag nemen.

Afgelopen voorjaar mocht team Rekre Sport zich nog tot kampioen van de voorjaarscompetitie kronen, maar de lokale favoriet wist er geen dubbele nationale titel uit te slepen dit jaar.

De indoor padelbaan – die tijdelijk in hal 3 stond – wordt in de nacht van 9 op 10 december weer afgebouwd, zodat op maandagochtend vanaf 10:00 de eerste kwalificatiewedstrijden van het NK tennis in de hal gespeeld kunnen worden.

Team Healthcity Hoenderdaal proost op de landstitel!