Fun op de Kidsday

Terwijl er gistermiddag op de blauwe banen hard werd gestreden voor een plek in de kwartfinales, was er in de andere tennishal juist plaats voor heel veel fun. Op woensdag 12 december vond namelijk de NK Kidsday plaats op Nieuwe Sloot.

Het side-event was razendsnel uitverkocht. Meer dan honderdvijftig kinderen deden mee aan leuke tennisspellen, onder leiding van Jurre Holman en Alphense tennistrainers. Zij stonden er echter niet alleen voor, want de geliefde mascottes Ace en Love waren ook van de partij om de tenniskids een leuke middag te bezorgen.

Ook als je niet bij de Kidsday kon zijn kan je Ace en Love nog tegenkomen deze week. In het finaleweekend op 15 en 16 december wordt de eerste tennishal ingericht voor het jaarlijks terugkerende Kidsplaza. Doe mee aan gave challenges, het Mario Tennis Kampioenschap en score handtekeningen van onze Nederlandse toppers!

 

 

Kwartfinalist Suzan Lamens (19) deelt handtekeningen uit aan de tenniskids

High-five met Ace en Love